معرفی محصول (Cisco Identity Services Engine (ISE

مزیت سیسکو نسبت به سایر رقیبان

در نهایت راه‌حل‌های مستقل دیگر باعث ایجاد امنیت در شبکه می‌شوند ولی اغلب باعث پیچیدگی عملیاتی و عملکرد در شبکه می گردند. Cisco ISE توانسته با تمرکز بر پیاده سازی امنیت در لایه شبکه بر بازار مسلط گردد. مشتریان سیسکو می توانند با پیاده سازی Cisco ISE  دسترسی امن به لایه Access شبکه، کاربران Trusted و تجهیزات پایانی شبکه در بستر امن و منعطف داشته باشند.

چه ویژگی هایی Cisco ISE را از سایر محصولات متمایز می کند:

 • امنیت در لایه شبکه: سیسکو تنها فروشنده ای است که پیشرو در شبکه های سازمانی و امنیت سایبری می باشد و ISE محصولی قدرتمند است که امنیت پیشرفته در لایه شبکه ایجاد می کند.Cisco ISE امنیت در شبکه سازمان را برقرار می نماید و شبکه را از یک Workplace به شبکه ای با نظارت مجری امنیت تبدیل می نماید.
 • Integrations and partner ecosystem: برنامه های سایبری موثر، به فناوری های یکپارچه نیاز دارند و ISE گسترده ترین partner ecosystem را برای Integration خودکار (از طریق پروتکل pxGrid) با Cisco DNA به عنوان بخشی از راه حل SD-Access دارا می باشد. ISE همچنین با محصولات امنیتی برتر سیسکو مانندCisco Firepower®، Cisco Cloud Analytics، Cisco Cyber Vision و Cisco Advanced Malware ادغام می گردد. ISE تنها راه حل بر مبنای استانداردهای IETF است که سیسکو توانسته است با تست، اعتبارسنجی و پشتیبانی آن را ارائه دهد. با ISE شما می توانید اکوسیستم سازمان خود را با استفاده از pxCloud به Cloud منتقل نمایید(پشتیبانی از cloud-native solutions).

 • مقیاس پذیری بی نظیر: ISE تنها راه حلی است که ثابت شده تا ۲ میلیون Session همزمان را پشتیبانی می کند.
 • کنترل دسترسی ادمین شبکه: ISE تنها راه حل NAC است که دارای پروتکل TACACS+  برای کنترل سطح دسترسی کاربران به تجهیزات شبکه می باشد.

 

با Cisco ISE، مشتریان می توانند از مزایای ذیل استفاده نمایند:

 • قابلیت مشاهده ابری: Open integrations باعث قابلیت همکاری در فضای ابری می شود. تیم IT می تواند از طریق Integration با راه حل های امنیتی
  cloud software-as-a-service (SaaS) برای ارتقا Visibility جهت مانیتورینگ و دید عمیق نسبت به اجرای تصمیمات و Policy  و در عین حال انعطاف‌پذیری مورد نیاز برای پیوستن به تکنولوژی های ابری و همچنین Automate نمودن مهار سریع تهدیدات امنیتی را فعال سازد.
 • تجربه کاربری ساده شده: ویژگی مهمی که Cisco ISE داراست وجود Workflow های مشخص برای پیاده سازی و ساختن Policy های مختلف جهت اجرای پروتکل های امنیتی مختلف می باشد.
 • انعطاف پذیری افزوده: Cisco ISE با استفاده از Agentless Posture  اجازه دید کامل نسبت به شبکه را جهت حصول اطمینان Compliant بودن تجهیزات متصل به شبکه می دهد. این ویژگی باعث می شود تا تیم IT بتواند سرعت خود را افزایش دهد و بدون نیاز به نصب نرم افزار از سلامت کاربران پایانی اطمینان حاصل کند.همچنین گزینه نصب Agent برای Posture نیز همچنان برقرار است.
 • افزایش Visibility از طریق Integration: با استفاده از Artificial Intelligence تقویت شده،Cisco ISE می تواند تجهیزات متصل به شبکه را از طریق Machine learning شناسایی، طبقه بندی و اعتبارسنجی نماید که باعث افزایش سرعت و مدیریت بهتر Policy ها و کنترل شبکه می شود.
 • دسترسی امن از طریق Cloud: با پشتیبانی Cisco ISE از Cloud Solutions مشتریان می توانند از طریق آن نسبت به Campus ها و Branch ها دید عمیق داشته باشند و همچنین Policy های آنها را کنترل نمایند.